IN VITRO AIOO® GPS™ 

In vitro nowej generacji z wykorzystaniem sztucznej inteligencji (AI) to wyższa skuteczność, większe bezpieczeństwo i niższy koszt leczenia.

Projekt bez nazwy
Rozwijamy nowe technologie, by zwiększyć skuteczność leczenia i skrócić naszym pacjentom drogę do rodzicielstwa. Nasza innowacyjna procedura leczenia IN VITRO AIOO® GPS™ oparta na sztucznej inteligencji (AI, ang. artificial intelligence) to przełom w dziedzinie leczenia niepłodności.
 
 
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

IN VITRO AIOO® GPSto pierwsza w Polsce procedura in vitro wykorzystująca sztuczną inteligencję (AI) i genetykę

Nasze rozwiązanie przewyższa standardowe metody, zapewniając większą skuteczność leczenia oraz szanse na zajście w ciążę. Stosując AIOO® GPSw leczeniu niepłodności w Klinikach INVICTA zyskujesz:

Ikony invicta ver3_22_Ciaza - planowanie, prowadzenie

wysoką jakość i odpowiednią ilość dojrzałych komórek jajowych gotowych do zapłodnienia, jednocześnie przy zastosowaniu najniższych, efektywnych dawek leków.

Ikony invicta ver3_41_Badania genetyczne
mniejsze ryzyko powikłań i skutków ubocznych stymulacji poprzez redukcję dawek leków niezbędnych do stymulacji  hormonalnej.
Ikony invicta ver3_10_Rozwiazania eksperckie
niższy koszt leczenia dzięki precyzyjnym prognozom protokołu stymulacji opartym na spersonalizowanych danych medycznych

Co to jest AIOO®?

AIOO® to oprogramowanie medyczne opracowane przez naszych ekspertów. Wykorzystuje algorytmy sztucznej inteligencji (AI) i wspiera lekarza w planowaniu leczenia in vitro na etapie stymulacji hormonalnej pacjentki.

liczby-55

Prognozuje liczbę dojrzałych komórek jajowych przy możliwie niskich dawkach leków podczas stymulacji jajników.

liczby-56

Proponuje protokół stymulacji w kilku opcjach do wyboru lekarza.

liczby-57

Szacuje ryzyko wystąpienia zespołu hiperstymulacji jajników.

wpływ na stymulację jajników

Czy to naprawdę działa?

Stworzyliśmy model, który działa w oparciu o wiedzę z ponad 13 000 cykli już wykonanych procedur in vitro oraz indywidualne informacje o pacjentce. Na bieżąco jest szkolony w oparciu o najnowsze dane. To wiedza i doświadczenie 60 lekarzy zgromadzona w jednym miejscu. 
 
Dzięki temu nasze pacjentki, u których zastosowano w procesie leczenia IN VITRO AIOO® GPS™ uzyskały lepsze wyniki w porównaniu do in vitro bez AIOO®:
  • Do 20% precyzyjniej dobrane protokoły stymulacji SKUTECZNIE.
  • O 10% niższe dawki leków - BEZPIECZNIE.

Wykonując badanie GPS, możemy jeszcze bardziej zwiększyć precyzyjność tych prognoz

GPSto jedyne na świecie badanie genetyczne, które pozwala na interpretację wpływu poszczególnych wariantów genów odpowiadających za prawidłową czynność hormonów, jak i ich receptorów na przebieg i efekt stymulacji. 

To badanie dostarcza dodatkowych informacji o Tobie, do przygotowania właściwego protokołu stymulacji. Badanie dostępne jest tylko w Laboratorium Genetycznym INVICTA. Można je wykonać z próbki krwi lub śliny. 

quote

W Klinikach INVICTA tworzymy nową jakość w medycynie poprzez wprowadzenie nowoczesnych, spersonalizowanych sposobów diagnostyki i leczenia.

Już dziś wykorzystujemy techniki maszynowego uczenia (AI), wyznaczając tym samym światowe trendy. W ten sposób łączymy zaawansowaną technologię z doświadczeniem i wiedzą naszych ekspertów. Szczególną uwagę przywiązujemy do indywidualnego podejścia, tak żeby nasi pacjenci czuli się zaopiekowani od pierwszej wizyty.

 


Dorota Białobrzewska-Łukaszuk
CEO Grupy INVICTA 

 

Bez nazwy-3
Obraz2

Umów wizytę w Klinice INVICTA

+48 (58) 58 58 800

INFOLINIA czynna:

pn-pt.: 7:00 - 20:00
sb.: 7:00 - 15:00